Álláslehetőség a Helló Táborban!

Az Eruditio Oktatási Zrt. a minőségi magyar oktatás mellett elkötelezett közoktatási, szak- és felnőttképzési szakemberek közös szakmai műhelye és üzleti vállalkozása. A 2010-ben alapított Eruditio Oktatási Zrt. elsődleges tevékenysége humán szakmai szolgáltatások, azaz képzések, szakértés, kutatások lebonyolítása, elsősorban az oktatás területén.

A cég Magyarhertelendi telephelyére a táboroztatási tevékenységekhez kapcsolódóan két új munkatársat keres a GINOP 5.2.4. pályázat keretében az alábbi pozícióba:

GYAKORNOK

Leendő munkatárs feladatai:

  • A Magyarhertelendi táborban a táboroztatáshoz kapcsolódó tevékenységekben való segítségnyújtás;
  • Táboroztatási szezonon kívül a szakmai vezető munkájának segítése;
  • Iskolákkal, pedagógusokkal való kapcsolattartás, együttműködés;
  • Szervezési feladatok ellátása;
  • A táborral kapcsolatos marketing tevékenységekben való részvétel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • A jelentkező 25 évesnél fiatalabb a munkaviszony megkezdésekor;
  • Iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett, az Országos Képzési Jegyzékben szabályozott szakképesítést, kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítéseket;
  • A foglalkoztatási jogviszony megkezdésekor oktatási intézmény nappali tagozatán nem folytat tanulmányokat és nem is dolgozik;
  • A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 4. fejezet 15. §-a szerint felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel nem rendelkezik;
  • Alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik;
  • Önállóság, fejlődési hajlam, elhivatottság;
  • Csapatmunkára való alkalmasság.

Amit nyújtani tudunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Versenyképes juttatások.

Önéletrajzát az info@hellotabor.hu email címre várjuk.

ERUDITIO Oktatási Zrt. – Hello Tábor és Erdei Iskola

7394 Magyarhertelend, Tábor u 7.

www.hellotabor.hu